2-го грудня 2018 р. в приміщенні Михайлівського Золотоверхого собору м. Києва відбувся концерт-презентація нотної збірки віднайдених хорових концертів Максима Березовського в редакції відомого українського хорового диригента й музикознавця Мстислава Юрченка та компакт-диску з тими ж записаними творами за його ж диригуванням. Спонсор концерту — Українсько-Британське СП «Комора» та «Український фонд духовної музики».

Вже кілька років як Україною ширилися чутки про віднайдення невідомих хорових концертів Максима Березовського, а з 2005 року окремі концерти почали звучати у концертній практиці. Проте, ще довгий час не наважувалися видати друком концерти, з якими багато років працювали окремі спеціалісти-фанати музики Березовського.

Нарешті, на початку грудня відбулася подія, яка не тільки ознайомила громадськість з видатними пам’ятками української культури, але й було надано сам нотний матеріал та звучання, що було записане на цифровий носій у, так би мовити, вільному доступі, адже спонсори нотного видання: Українське музичне товариство Альберти, м. Едмонтон, Канада; Українсько-Британське СП «Комора»; «Український фонд духовної музики» (та інші культурні організації Канади й України та окремі благодійники, назви та імена яких зазначено у подячному листі збірника) поширюють його БЕЗКОШТОВНО. І також БЕЗКОШТОВНО поширюється запис на компакт-диск через сайт: ufdm.org.ua

Нотний збірник містить дев’ять чотирьохголосних концертів Максима Березовського. Підтекстовка виконана в українській вимові церковнослов’янського тексту. Усі тексти збірника дубльовано англійською а підтекстовка — латинською транслітерацією. Також збірник прийнятий Міністерством культури України у якості Навчально-методичного посібника для закладів освіти галузі культури і мистецтв.

Компакт-диск, що також презентувався на концерті, було записано об’єднаним хором: Патріаршим хором Української греко-католицької церкви та хором «Українського фонду духовної музики» під керуванням Мстислава Юрченка.

У концерті брав участь хор «Українського фонду духовної музики» під керуванням Мстислава Юрченка. Хор виконав п’ять концертів: «Всі язиці восплещите руками», «Милость і суд воспою Тебі, Господи», «Не імами іния помощи», «Господи, силою Твоєю возвеселиться цар», «Слава во вишніх Богу».

Ведуча концерту — Любов Морозова.

Після концерту спеціалістам і бажаючим було вручено нотні збірники та компакт-диски.